Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Tenczynek, małopolskie

  • 1 950 000 zł
  • 280 m²
  • 6 964,29 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Tarkow...

Skontaktuj się

Dom, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Tenczynek, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 950 000 zł

280 m²

6 964,29 zł/m²

Dom, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 950 000 zł 280 m² 6 964,29 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 500 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2010

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 500 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2010

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 950 000 zł (6 964,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 280 m² (180 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2010
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
  • Działka: 1 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica 80 m², strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, kominek – rozprowadzenie ciepła, kominek – płaszcz wodny
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży klimatyczny dom położony 5 minut od centrum Krzeszowic. Nieruchomość wybudowana w 2010 r. wg. indywidualnego projektu, podpiwniczony, garaż dwustanowiskowy w bryle budynku! działka 15 arów, odrestaurowana murowano-drewniana stodoła, pięknie zagospodarowany ogród, nawodnienie, oświetlenie, granitowe alejki,.